Strona główna Rozrywka Uwodzenie kobiet, czyli o czym należy pamiętać?

Uwodzenie kobiet, czyli o czym należy pamiętać?

134
PODZIEL SIĘ

Jak doskonale wiadomo, na rynku dostępnych jest naprawdę wiele różnego rodzaju podręczników, porad a nawet całych kursów, które mają wtajemniczyć nas w tajemne arkana sztuki uwodzenia kobiet.

Jeżeli jednak tylko przyjrzeć się nieco bliżej tego rodzaju publikacjom, szybko można spostrzec, że prezentowane w nich „cudowne” sposoby na uwodzenie kobiet przeważnie są bardzo proste, albo wręcz prymitywne, i naprawdę trudno uwierzyć w to, że coś podobnego może naprawdę przynosić spodziewane rezultaty.

Nie warto więc nabierać się na różnego rodzaju zapewnienia oraz gwarancje samozwańczych specjalistów w tematyce szeroko rozumianego uwodzenia. Należy bowiem mieć świadomość, że uwodzenie jest po prostu jedną z odmian interakcji pomiędzy dwojgiem ludzi, a tego rodzaju interakcje, jak doskonale wiadomo, nigdy nie dają się sprowadzić do jakiegoś prostego, obliczalnego algorytmu, który wystarczy poznać, aby wszystko za każdym razem działało tak, jak powinno. Kiedy więc chcemy uwieść kobietę, za każdym razem musimy liczyć się z występowaniem wielu nie dających się przewidzieć czynników, jak chociażby jej specyfika osobowościowa, zły humor, kiepskie samopoczucie i tak dalej. Co więcej, nawet jeżeli w miarę dobrze znamy daną kobietę i jesteśmy pewni, że akurat znajduje się ona w dobrym humorze a jej samopoczucie również nie pozostawia nic do życzenia- i tak nie oznacza to, że zastosowanie jakiegoś niezawodnego „chwytu” pozwoli nam niechybnie zdobyć upatrzoną zdobycz.

Czy oznacza to jednak, że nie można sformułować żadnych generalnych porad ani wskazówek dotyczących szeroko rozumianego uwodzenia? W żadnym wypadku! Należy jednak pamiętać, że wszelkie tego rodzaju wskazówki lub porady mogą co najwyżej przygotować wstępne warunki do samego podrywu, a w żadnym razie nie stanowią porad co do tego, jak sam poryw może przebiegać, ponieważ to zawsze lub niemal zawsze jest kwestią indywidualną.

Metody na skuteczny podryw dostępne są na stronie http://www.uwodzenie.org/– poznaj sztukę uwodzenia od środka

O czym więc należy pamiętać podczas uwodzenia? Oto krótka lista.

Uwodzenie kobiet, czyli o czym należy pamiętać?

1. Higiena i zadbany wygląd

To fakt, że kobiety, w odróżnieniu od mężczyzn, przeważnie nie są wzrokowcami. Uroda faceta ma dla kobiety przeważnie znaczenie drugorzędne lub trzeciorzędne. Nie oznacza to jednak, że kobiety w ogóle nie zwracają uwagi na szeroko rozumiany wygląd. Żółte zęby, brzydkie paznokcie, brudne włosy lub tłusta cera- te czynniki są w stanie zniechęcić niemal każdą kobietę.

2. Elegancja

Dla wielu kobiet mężczyzna przystojny to tak naprawdę po prostu mężczyzna elegancki. Z tego powodu warto więc poświęcić nieco więcej uwagi(oraz pieniędzy) na ubrania. Ładne buty, dobrze dobrane buty, gustowna koszula- to wszystko może sprawić, że kobieta ujrzy nas w całkowicie nowym świetle. Z całą pewnością nie zaszkodzą również wizyta u fryzjera-stylisty oraz dobre perfumy.

3. Wysportowana sylwetka

Kobiety lubią mężczyzn wysportowanych. To banał, w dodatku mający swoje niepodważalne uzasadnienie ewolucyjne, a jednak wielu mężczyzn o tym zapomina. Zanim więc zaczniemy „podbijać” do kobiet, warto popracować nad sylwetką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here